Zabudowa ramowa

Ramowa zabudowa balkonu doskonale sprawdza się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

infolinia: 58 685-81-81
e-mail: biuro@alustolbud.pl

Ramowa zabudowa balkonów

System ramowy to zestaw ścian i okien, wykonanych ze szkła i aluminium, przeznaczonych do zabudowy balkonów wysuniętych i loggi. Rozwiązanie to może być wykorzystane do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i ich większej ilości. Zamontowania tego systemu można dokonać w nowych i modernizowanych budynku, a w obu przypadkach będzie wyglądał on równie estetycznie. Możliwe jest wykonanie zadaszeń do tego typu systemu zabudowy, dzięki czemu jest on montowany również w balkonach znajdujących się na ostatnich piętrach budynku.

W tym rodzaju zabudowy balkonowej okna i drzwi zamocowane są na specjalnych rolkach, które przesuwają się po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm. W zależności od ilości przesuwnych elementów zakłada się od 1 do 4 torów jezdnych.

Cały system jest bardzo prosty w montażu, a wykonanie tego typu pracy możliwe jest nawet w wyremontowanych pomieszczeniach. Dbanie o czystość również nie nastręczy Państwu kłopotów, gdyż każdy z elementów można łatwo i szybko wyjąć z prowadnicy. Zabudowa balkonu to zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi i hałasem, a także kurzem i hałasem docierającym z zewnątrz. Warto zauważyć, że dzięki zabudowie mieszkanie będzie lepiej ocieplone, a domownicy będą mogli korzystać z balkonu przez cały rok.

Przykładowe realizacje

Kontakt