Zabudowa bezramowa

Bezramowa zabudowa balkonu doskonale sprawdza się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

infolinia: 58 685-81-81
e-mail: biuro@alustolbud.pl

Bezramowa zabudowa balkonów

to system doskonale sprawdzający się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, stanowiący ochronę przed deszczem, śniegiem i innymi opadami. Zabudowa zabezpiecza również przed hałasem dochodzącym z zewnątrz i zapewnia wyższy komfort mieszkania. Konstrukcja składa się przesuwno-składanych tafli szklanych, doskonale komponujących się z elewacją budynku.

W tym rodzaju zabudowy balkonu wykorzystujemy hartowane szkło ESG, którego grubość wynosi 8 lub 10 mm. Ponadto stosujemy anodowane lub lakierowane profile aluminiowe, a także rolki ślizgowe, wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenie i ścieranie. Uzupełnieniem konstrukcji są części mocujące wykonane z aluminium i stali nierdzewnej.

System zabudowy przesuwnej bezramowej

Nowoczesny przesuwny system zabudowy bezramowej opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie. Produkowany z trwałych i estetycznych materiałów wysokiej klasy aluminium. Charakteryzuje się najwyższą jakością i łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne.

System zapewnie maksymalny dopływ światła słonecznego przez cały dzień oraz pozwala na obcowanie z natura i otoczeniem.

Nasz system zabudowy balkonu został zaprojektowany precyzyjnie i funkcjonalnie. Szkło, stanowiące podstawę zabudowy, montuje się w prowadnicach pomiędzy sufitem a poręczą balustrady lub sufitem a posadzką. To rozwiązanie funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu – łatwo można otworzyć część lub całość przeszklenia, a także umyć zabudowę na wypadek jej zabrudzenia się.

Przesuwne tafle szklane to innowacyjna technologia, umożliwiająca bezpieczne i komfortowe użytkowanie zabudowanego balkonu lub loggi, bez zakłócania wyglądu elewacji budynku.

System zabudowy bezramowej umożliwia perfekcyjne dopasowanie się do istniejącej architektury fasady. Także balkony o skomplikowanych kształtach mogą być oszklone (przejeżdża przez narożniki do 90 stopni).

Przykładowe realizacje

Kontakt